Home Staging

Home staging to sztuka profesjonalnej aranżacji wnętrz, ściśle powiązana z marketingiem. W praktyce sprowadza się to do działań marketingowych, dekoratorskich oraz prezentacyjnych, mających na celu wsparcie sprzedaży nieruchomości.

To, czym Home staging wyróżnia się spośród innych usług dostępnych na rynku nieruchomości, jest maksymalnie krótki czas przygotowania mieszkania uzyskany jednocześnie niewielkim nakładem finansowym.

Doświadczony Home stager skupia się przede wszystkim na pierwszym wrażeniu, jakie dana nieruchomość wywołuje na potencjalnym kliencie – niejednokrotnie o zakupie decydują pierwsze trzy sekundy. Aranżacje, jakich dokonuje się za pomocą technik Home stagingu, mają na celu wydobycie z mieszkania jego największych, a jakże często ukrytych walorów.

Profesjonalnie przygotowane i zaprezentowane do sprzedaży lub wynajmu nieruchomości znajdują szybciej nabywców i przeciętnie w cenie wyższej o 10-15 % niż podobne oferty konkurencyjne.

Jeśli więc zależy Ci na sprzedaniu lub wynajęciu swojej obecnej nieruchomości, a z niewiadomych powodów Twoja oferta nie znajduje zainteresowania– zaproś specjalistę Home stagera do siebie, pomożemy Ci odkryć w Twoim mieszkaniu jego nowe oblicze.

Zainwestowany wysiłek i pieniądze na pewno zwrócą się z nawiązka.

Zapraszam do współpracy.

Copyright ©2018 ArtDay. All Rights Reserved