O firmie - Nieruchomości Prestige

Nazwa naszego biura "Prestige", nie jest nazwą przypadkową. Nasi agenci, ich kompetencje oraz zespół ludzi, z którymi współpracujemy, są na najwyższym poziomie. To wybrana grupa ludzi!!!

Jesteśmy firmą obsługującą kompleksowo rynek nieruchomości. Zapewniamy bezpieczną drogę przeprowadzania transakcji.

Obszarem naszej działalności są:

  • pośrednictwo w transakcjach na rynku nieruchomości
  • ustalenie stanu prawnego oraz obciążeń nieruchomości
  • dokonywanie na zlecenie obrotu nieruchomościami
  • wynajem/zamiana nieruchomości
  • skup mieszkań
  • doradztwo w przeróbkach posiadanych już nieruchomości, jak i pomoc w ich wykonaniu

Proponujemy nasze wsparcie w rozwiązaniu problemów stanu prawnego nieruchomości, pomoc w przygotowaniu postępowań spadkowych, zasiedzeń i wszelkich innych skomplikowanych spraw związanych z nieruchomością.

Współpracujemy z wieloma bankami i ułatwiamy uzyskanie kredytów hipotecznych. Posiadamy licencję zawodową o numerze 21225, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz jesteśmy członkami BCK- Bielsko- Częstochowsko- Katowickie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Jako jedyni z nielicznych, posiadamy uprawnienia "stagingu" potwierdzone certyfikatem. "Home Staging" to usługa, która znacznie poprawia sprzedaż mieszkania, zwiększa jego wartość przy minimalnych nakładach, jak i podwyższa standard w jakim chcą państwo mieszkać.

Nasze biuro "Prestige" traktuje każdego klienta indywidualnie, do każdej transakcji podchodzimy profesjonalnie. Jesteśmy przygotowanym i gotowym zespołem do podjęcia współpracy z Państwem.

Copyright ©2018 ArtDay. All Rights Reserved